Haldusteenus

Done Haldus on ärikinnisvara haldusteenuse pakkuja Eestis. Meie portfellis on üle saja äripinna Harjumaal, Järvamaal ja Tartumaal, nende hulgas ärihooned, kaubandus- ja laopinnad ning kaubanduskeskused. Pakume paindlikke täislahendusi kinnisvaraomanikele.
Loe lisaks

Tehnohooldus   

Done Haldus pakub klientidele terviklikke lahendusi, võttes Teie kinnisvara tehnosüsteemide halduse ja hoolduse enda hoolde. Me juhime kogu teenust kompleksselt ja vastutustundlikult. Meie eesmärk on seista hea hoone tervise eest, luues äri edendamiseks meeldiva sisekliima nii kinnisvara omanikele kui ka üürnikele.
Loe lisaks

Korrashoiuteenus

Tagame hoolduskoristuse äri- ja elamupindadel ning lao- ja kaubanduspindadel. Oleme valmis pakkuma ka operatiiv- ja valvepuhastust. Lähtume kliendi soovidest ja eripäradest.
Loe lisaks

Ehitus ja rekonstrueerimine  

Ehitusosakond on peamiselt keskendunud äri- ning büroopindade ehitustöödele, pakkudes terviklikku teenust nii uusehitustel kui ka olemasolevate pindade rekonstrueerimisel.
Loe lisaks

Droonifotod

Teostame kvaliteetseid aerofotosid Teie planeeritavatest või olemasolevatest ehitistest, teedeehtiusest, kinnisvarast või sündmustest.

Abistame suurima heameelega Teid fotode/videode järeltöötluses.

Loe lisaks

Arendus- ja projektijuhtimine

Pakume arendus- ja projektijuhtimise teenust nii kinnisvara omanikele kui ka arendajatele. Eesmärk on tagada Tellija poolt soovitud tulemus planeeritud resurssidega, kasutades selleks projektijuhi head suhtlemis- ja planeerimisoskust, kindlat nägemust ning kainet mõistust.
Loe lisaks